| Eucumamajunsaici a întrebat:

Imi spune si mie cineva unde pot sa mai gasesc supermarketul Plus in Romania.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu mai exista Plus, toate supermarketurile Plus au fost cumparate si transformate in Lidl.
http://www.wall-street.ro/......mania.html

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai exista, doar LIDL.

| Goddess23 a răspuns:

Plus e noul LIDL. Produse asemanatoare gasesti si in LIDL si penny, profi depinde ce anume cauti, unele produse s-au scos pentru ca nu respectau normele alimentare.

| Eucumamajunsaici explică (pentru Goddess23):

Ohh,ce nasol imi placea mult plus inca mai am o cutie de chibbrite pe care am cumparat-o de la ei.

| Tiger7777 a răspuns (pentru Eucumamajunsaici):

Eu mai am o plasa si un pliant crying Cat imi placea Plus... #MuieLIDL

| Eucumamajunsaici explică (pentru Tiger7777):

Era si aproapte si ieftin.Da ce nu puteau sa deschida alt undeva Lidl, nu zic ca nu-mi place Lidl dar parca mai aud cateodata prin minte tonguelus magazinul oamenilor chibzuiti mai sti? Eu mai aveam o sacosa era la tara dar din pacate bunicumeo si parinti cand au facut curatenia de primavara au pus-o pe foc o si vedeam cum se topeste sad.