| IoanaIonuca a întrebat:

Imi spuneti niste magazine in care as gasi haine dragute si sa fie si de calitate? (Nu online)

10 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Buna mie îmi plac mult :
-TinaR
-Zenda
-Nissa
-Cotton
-Zara
-C&A
-Calvin Klein
FUNDA? happy

| Regedesubmunte a răspuns (pentru FaraNumePls):

H&M
C&A
Zara
Nissa
Auchan etc

| Horologer a răspuns:

De obicei in mall gasesti haine de calitate.Sunt multe magazine din care sa alegi si ceva trebuie sa iti placa.H&M,New Yorker si multe altele.

| IoanaIonuca explică (pentru Horologer):

Sunt unele dragute, dar calitatea nu ma prea incanta. Gen Zara mi se par ca au niste preturi super ridicate si hainele sunt de o calitate super proasta.

| Horologer a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Pai de obicei pretul isi spune cuvantul, nu?

| IoanaIonuca explică (pentru Horologer):

La Zara chiar pot spune ca nu, ma refeream la acest magazin.

| Luiza995 a răspuns:

Dacă te interesează pentru copii găsesti pe https://mallcopii.ro sunt interesante produsele lor chiar dacă sunt online.
Am fost super mulțumită de ei.

| ACM35B a răspuns:

Zara
H&M
Sinsay
Stradivarius
Massimo Dutti
C&A
Cotton
Forever 21
Bershka
Calvin Klein
Giorgio Armani
Nissa
Intersport
Nike
Adidas
Atmosphere
BSB
Vans
Cropp
Depot 96
Kenvelo
LC Waikiki
Lee Cooper
Mango
Mohito
New Yorker
Reserved
Peek & Cloppenburg
Pull & Bear
Sofiaman
Takko
Tom Tailor
Zaza
Eu zic ca ai de unde alege laughing

| IoanaIonuca explică (pentru ACM35B):

Chiar fix primul mi se pare cel mai naspa laughing

| ACM35B a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Eh am zis si eu ca poate iti place. nici mie nu imi place magazinul. niciodata nu gasesc haine care sa imi faca cu ochiul ca sa zic asa laughing