| gabriella12 a întrebat:

Imi spuneti o parere despre povestea mea? uitati link-ul, astept pareri. sa o continui? http://www.wattpad.com/......y/12023868

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteD a răspuns:

Hei, imi place mult! Continua tot asa pentru ca iti iese tongue.
Te pup!

6 răspunsuri:
| Lyndsey a răspuns:

E frumoasa povestea. E pe gustul meu. Am citit in graba, nu am inteles ceva. Cine e naratorul? Kay sau fata? trebuie sa te hotarasti. :d

| gabriella12 explică (pentru Lyndsey):

In primul capitol este ea, iar in al doilea este el. Vreau sa suprapun perspectivele amandurora astfel incat situatiile sa fie privite din mai multe unghiuri. happy

| Lyndsey a răspuns (pentru gabriella12):

Frumos, continua tot asa!

| gabriella12 explică:

Scuzati categoria

| inocentiuaugustin a răspuns:

Asa e fasmilia ta...ca toate, simple si complicate.