| Schneider_Adi_1999 a întrebat:

Imi spuneti si mie un site chinezesc de unde pot sa comand orice cu plata la sosirea coletului?
(Nu am incredere in plata cu cardul)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In caz de nu stiai, dar China nu se afla in Romania, ca atare tot ce cumperi de pe site-uri chinezesti sau ale altor tari, nu se pot platii cu plata la livrare, se platesc inainte!
Din pacate, plata cu cardul o fac miliarde de oameni si daca plata facut rpins istemul Paypal este foarte sigura, eu o practic de 10 ani si nu mi s-a intamplat niciodata sa primesc teapa, pentru ca Paypalul te poate rasplatii daca nu primesti marfa si poate la randul ei sa-i ia banii din cont aceluia care te-a tepuit.

| SSS a răspuns:

Nu prea gasesti cu ramburs la transport international, dar crede-ma, e ok cu cardul, mai ales daca e o firma serioasa.