| iwishicould a întrebat:

Imi ziceti si mie va rog niste site-uri din Romania de unde pot cumpara papuci de la Vans sau Converse?

2 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

Http://www.minipret.eu/brand/vans/
http://www.minipret.eu/brand/converse/

Din pacate nu am gasit papuci :( dar mai asteapta posibil sa fie prea devreme pentru stoc de papuci!

| skaterMan a răspuns:

Eu sunt un skateboarder si mereu profit de ocazii cand intalnesc site-uri de unde imi pot lua shoesi calitativi si iti recomand niste skateshop-uri(aici se vand diverse lucruri legate de skate dar si incaltaminte vans, osiris, DC etc.) uita-te in aceste skateshop-uri din Romania sigur vei gasi ceva super aici : outletsibiu.ro, oldschoolshop.ro, bmxmagazin.ro, area52.ro. Acestea sunt skateshop-urile pe care imi comand ghete foarte bune. In plus pe area52.ro sunt reduceri acum la ghete iti propun sa iti cumperi sunt nu numai Vans dar si de alte branduri calitative si foarte cool.