| Licher200 a întrebat:

În Arad este obligatoriu certificatul verde in magazinele Kaufland

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Nu iti trebuie certificat verde pentru a intra in magazine. Daca era asa, 60% din romani erau in padure la vanat.

| 1234568807 a răspuns (pentru Mirel4412):

Romanul e in stare sa moara de foame ca sa nu se vaccineze, prostia romaneasca

| Mirel4412 a răspuns (pentru 1234568807):

Ironia e ca pana acum au vacut cateva vaccinuri, oare de unde stiu ca alea nu erau infectate cu cipuri sau alte rahaturi? Oamenii astia nici nu cred ca au vazut vreodata un cip, sau macar sa se uite la serul ala din fiola. Daca tehnologia avansa atat de mult incat sa permita introducerea tehnologiilor microscopice in noi, acum eram nemuritori.

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Okay.

| dinaprilie a răspuns:

Oleee

Răspuns utilizator avertizat