| Anonim2931 a întrebat:

In cat timp ajunge o comanda de pe StockX in Romania?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

How long does it take StockX to ship?

"StockX strives to complete all orders within 6-10 business days, (that doesn't include weekends or holidays), however most orders are completed sooner. Shipping times vary depending on how quickly the seller sends the item to us to be authenticated".

Dupa afirmatia lor, dureaza intre 6 si 10 zile lucratoare, dar depinde de confirmarea vanzatorului.
In general vanzatrul confirma cand ii intra banii din vanzarea produsului.
Adica, daca tu ai platit azi, din cauza diferentei de fus orar, el poate primii banii in 2 zile si de atunci se numara cele 10 zile LUCRATOARE (fara weeknduri).
In principiu dureaza 2-4 saptamani.

| baiatulbaiatbaietel a răspuns:

Maxim 2 saptamani din cate stiu
Succes!