| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp vine un pachet prin fan courier si cum se procedează ca sa vad traseul pachetului!? Cine ma poate ajuta si lămuri!?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ei livreaza in 24, 48 ore de cand ajunge la ei

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Vorbesti serios de vineri dimineața mi l-a trimis

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa si? Inseamna ca luni ajunge

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ok multumesc

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iti vine un AWB si il urmaresti aici:
https://www.fancourier.ro/awb-tracking/
AWB-ul il poti primi in mesaje sau pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Nu a facut persoana care mi trimite online a mers direct la sediu

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Persoana respectiva sa sune si sa intrebe de AWB sau sa-si verifice e-mailul! Dar cand a facut trimiterea a primit o chitanta pe care este scris numarul trimiterii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa primesti de la ei un mesaj cu Awb ul lor si din momentul acela de cand primesti mesajul, incepi sa urmaresti.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ok dar cineva îmi trimite! A fost la sediul lor!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da fan curierul o sa i ti trimita mesaj cu Awb ul lor, ce nu ai inteles? Dar sîmbata nu cred ca lucreaza ei, de luni incolo asteapta i. Azi e sîmbătă maine duminică au liber e weekend.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da rush daca persoana respectivă a lăsat numărul meu si la lăsat pe al lui!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau baiat? Ce varsta ai? Multumesc.