| LovelyGirl_4079 a întrebat:

În ce fi îmbrăcată cînd vreau să cuceresc un băiat?

Răspuns Câştigător
| TuningPhotoshopX a răspuns:

Poti imbraca tinute provocatoare sau decente dar o relatie implica mult mai multe deci conteaza de ce vrei sa cuceresti acel baiat si cit vrei sa dureze acea relatie stii cum se zice cine ma iubeste ma iubeste si in pijamale deci daca el are ochi pentru tine te va remarca si cu taciune pe fata daca nu poti fi poleita in aur si degeaba.Cred ca tinuta trebuie sa fie sexy dar totusi decenta si conteaza foarte mult si ce virsta ai.Barbatii au multe cuceriri dar cea iubita ramine doar persoana decenta care are mult bun simt lor le place frumosul dar vor sa fie siguri ca ce aleg pentru ei nu vor mai imparte cu altii

8 răspunsuri:
| Anna_1282 a răspuns:

Blugi,tricou,tenisi-ceva simplu! fii tu insuti!

| EduardTPU a răspuns:

"In ce sa fiu imbracata", rectifica, probabil te-ai grabit cand ai scris intrebarea. Pai cu ce...cu orice cat mai sexy, mai decoltat, pe scurt sa fii cat mai putin imbracatawinking

| Jet a răspuns:

In hainestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te imbraci normal, nimic extravagant, daca chiar vrei sa "cuceresti" pe cineva atunci fa-o asa incat sa te placa asa cum esti tu in viata de zi cu zi, cu orice imbracaminte.

| MaryLoveAnime a răspuns:

Eu zic sa fii goala, ma amuza intrebarea ta. Cred ca asa ar vrea cel mai multi barbati sa fie cuceriti happy!

| Marry1227 a răspuns:

In **** goala

| pinky_1179 a răspuns:

rolling on the floor fusta sa ti se vada fundu. decolteu sa iti iasa o tzata afara si gata.ei glumesc. ceva finutz...decolteu nu foarte adanc.gen sa il provoace sa se uite cat mai adancbig grin