| RAY a întrebat:

In ce magazine din mall faceti cumparaturi? care ofera haine mai de calitate?

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Pull&Bear, ZARA, Bershka și Stradivarius Man. Optez și pentru H&M și Walkiki uneori, că am văzut că ești din Timișoara. Aș renunța la tot pentru Pull&Bear, sunt prețuri ieftine, calitate net superioară și mereu în trend, checked.

| RAY explică (pentru snzpaul):

Multumesc mult, dimineata merg la cumparat de haine

| snzpaul a răspuns (pentru RAY):

N-ai de ce. Dacă mergi în Iulius s-ar putea să găsești mai puține decât în Shopping City.

| RAY explică (pentru snzpaul):

In shoppig city merg pentru ca e magazin unul dupa altul

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca am timp de umblat, intru in toate si ma uit de unde-mi place ceva. De obicei imi iau din Bershka, H&M si uneori Pull&bear, Stradivarius si New Yorker.
Calitate sunt la magazinele mai scumpe, Nu stiu decat Zara sa-ti enumar pentru barbati,

| MihaelaDart a răspuns:

C&A, New Yorker, H&M, Kik, Primark, Deichmann, Street când au oferte, Diva dau Sisters, magazine de haine și încălțăminte, unde au reduceri cumpăr, când nu, nemții au foarte multe magazine cât și târguri second-hand și mai iau și de acolo noi cu etichete la prețuri de nimic.

| Freya1 a răspuns:

Eu din mall iau doar incaltaminte ca hainele nu imi plac si atunci merg in Ccc, Leonardo, Deichmann sunt ok si fratele meu isi cumpara

| RAY explică (pentru Freya1):

Da si magazinul ala e ok, dar nu imi cumpar inaltaminte

| Anonima6789777 a răspuns:

Cel mai des frecventez : new yorker, stradivarius, zara, h&m, teranova.

| Elyiela a răspuns:

Şi Orsay e bun!

| RAY explică (pentru Elyiela):

Voi vizita tot mallul