| anonim_4396 a întrebat:

În ce magazine pot găsi vopsea pentru încălțăminte din piele? Am găsit pe internet dar nu vreau sa plătesc pe transport.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In orice magazin de chimicale din localitatile de nivelul centru de comuna, orase sau municipii. Las-o pe DonnaAlba! E dusa... Eu am blocat-o.

| Violleta2022 a răspuns:

Si de ce ti-ar trimite tie magazinul pe gratis?
Asa este corect si normal cand cumperi de pe internet, platesti produsul si transportul, ca nu te duci sa-l iei din magazin.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Eu am pus o întrebare. Dacă știi răspunde dacă nu, nu te mai obosi degeaba. Știu că așa este corect să plătești transportul dar vreau să mă duc să-l cumpăr direct din magazin nu sa comand de pe internet.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci du-te la magazine si cauta, nu te mai obosii sa intrebi pe internet, ca oricum nu face sens.