| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

In ce sa ma imbrac la un majorat?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti lua orice fel de rochie putin eleganta.
Sau o salopeta
Sau chiar si o bluza/camasa eleganta cu niste blugi simple si tocuri.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce esti. Fata sau baiat. Ca nu-mi dau seama dupa nume. Oricum, nu dai nici un detaliu.

| Jdjsnshxjxjshdhx explică (pentru darrio2007):

Sunt fata. As vrea sa mi iau rochita, dar am facut putina burtica i nu pot lua una mulata. Gasisem una evazata pe poema, dar nu mai are marimea s. Nu am idei si nu mai gasesc un site cu rochite ca aia sau macar asemanatoare... M am gandit sa scriu aici pentru ca nu sunt sigura nici cu rochita. Merge sandale la ea, iar sandalele dau cam naspa in februarie cand merg la majorat. Fata la care merg la majorat nu are asa multe posibilitati. As arata de 100 de ori mai bine decat ea si ies prea mult in evidenta pentru ca majoritatea oamenilor de acolo sunt simpli. in ce sa ma imbrac?

| vocea a răspuns:

Http://www.asos.com/......rd/2430140
http://www.asos.com/......rd/2261222

O pereche de colanti luciosi negri sau gri, cu o bluza mulata draguta cu curea, daca se poate intr-o culoarea culoare calda, deschisa, cu umarul gol.In picioare ai putea sa-ti iei niste botine, sau pantofi cu toc, ori...niste platforme

| Jdjsnshxjxjshdhx explică (pentru vocea):

Asa se imbracau fetele in 2009.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

îmbracăte cum îți place ție!

| Trumpinator a răspuns:

Haine frumoase, nu foarte oficial, dar elegant

| niron a răspuns:

Costum