| RoarA a întrebat:

In ce tara (oras) este cel mai echitabil sa cumperi produse de firma? (Gucci, Prada, Phillip Plein, LV, Etc.) M-ar interesa outlet-uri sau magazine officiale, nu are importanta atata timp cat sunt autentice si nu Second Hand. Personal stiu doar de outlet-ul McArthurGlen din Viena unde intr-adevar gasesti preturi bune pentru marcile mentionate, de asemenea reduceri considerabile. Intreb asta deoarece n-as dori ca pe aceeasi geanta sau pereche de pantofi sa platesc mai mult decat as fi putut plati in alt magazin. ????Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Andrei2019 a răspuns:

Esti blonda.100%.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Roermond, in Olanda.
Acuma, stau si ma intreb: cam cat te costa nenorocita de geanta, daca pui la socoteala si drumul dus-intors ca s-o cumperi? Neuronul tau n-a murit de plictiseala?