| Pixel2009 a întrebat:

In ce tara sunt cel mai ieftine telefoanele? De pe ce site-uri as putea sa cumpar din tarile alea un telefon?

3 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Nu stiu ince tara sunt cele mai iefinte, dar cu transportul din alta pana in Romania o sa te coste mai mult decat daca il iei de la noi...la asta te-ai gandit?

| Niiiicu a răspuns:

Salut,in general este america si Anglia dar pune treans[portul si vei ajung sa dai mai mult decat daca l-ai cumpara din tara, insa din Anglia transportul va costa mai putin fiind tari membre ue, si in pluss daca cumperi electronice este riscul de a ajunge in bucati sau cu defecte su greu mai primeste bani inapoi sau macar sa iti schimbe pe cel stricat cu altul nou, deci mai bine iei din tarawinkinghappy

| Anee94 a răspuns:

Nu stiu ce tari dar crede'ma, degeaba sunt mai ieftine ca te costa o avere livrarea. apropo, sunt tari in care nici nu se livreaza in alta tara. Funda?