| 2696 a întrebat:

In curand voi pleca in Bulgaria, mai exact in Sunny Beach si am auzit ca pe acolo ar fi un mall numit Royal beach mall...stie cineva cam ce preturi sunt si daca merita hainele? daca imi ziceti si cam ce magazine sunt e perfect

3 răspunsuri:
| AcI a răspuns:

Habar n-am
Nu cred ca-s scumpe

| bianka_6461 a răspuns:

Deci eu am fost vara trecuta exact la sunny beach dar nu am fost deloc incantata. da stiu, am fost si la acest mall, cu speranta de a-mi cumpara ceva, insa am plecat cu mainile goale, nu este nici pe departe mall. are doar cateva magazine necunoscute. sau cel putin asta era acum un an.

Răspuns utilizator avertizat