| snowingwithblood a întrebat:

In legatura cu un site de pe care poti comanda orice carte, nu sunt sigur daca e un site de incredere, si as vrea sa stiu daca a mai comandat cineva de pe acest site: books-express.ro

2 răspunsuri:
| Gabriel_3333 a răspuns:

Da este un site de incredere, dar de ce iti faci griji? cartea va veni si vei plati pe cel care ti-o va inmana

| playstow a răspuns:

Eu iti pot da un sfat. nu stiu nimic despre site dar ca o metoda sigura a cumparaturilor de pe net eu ti-as recomanada sa ceri acea carte cu plata ramburs.(adica o vei plati in momentul in care o primesti de obicei prin curier rapid)e cea mai sigura metoda.
cea mai periculoasa e sa platesti cu cardul pe net.multe situri sunt piratate. diferentele fata de cele autentice fiind de obicei limitate la un punct