| Edyez a întrebat:

În primul rând, bună. Am și eu o problema, mi-am cumpărat niște adidași chiar au rezistat etc sunt buni dar eu am talpa mare și subțire iar după un timp partea lor din fata de lasă n jos, mai ales când calc la fel și cu niște ghete iarna asta dar ele se lasă mai greu. As putea face ceva? Deși nu vad ce.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Calitatea slaba daca e asa, cand dai multi bani e ceva de calitate sa stii

| Edyez explică (pentru mgtow):

E firma adiadas și am dat și 150 de lei pe ei. zic că nu e nici cea mai mică sumă

| mgtow a răspuns (pentru Edyez):

Vor sa atraga clientii