| anonim_1705 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce v-ar placea cel mai mult sa primiti in dar de ziua voastra ( va rog sa specificati si virsta )? pentru cea mai superba propunere

2 răspunsuri:
| Sergiu2609 a răspuns:

Eu? de exemplu fac sala si ma enerveaza muzica din sala, asa ca mi-am luat un mp3 dar nu am avut niciodata niste casti bune sad sa fie gen in-ear ca sa izoleze strict ce vreau sa ascult (20 ani) apropo sa fim seriosi sugereaza de ce buget dispui big grin

| kozmyn7 a răspuns:

Hmmmmm...Pai,eu sunt jucator de fotbal si mi'as dori o pereche de ghete de fotbal(crampoane) ca si cele ale lui cristiano ronaldo big grin