| Anna_2094 a întrebat:

Iubesc ochelarii shutter shades :] in Mangalia, nu prea stiu unde are asa ceva, am cautat dar niciun rezultat.Pe net nu gasesc de care vreau eu, numi plac acei albi fosforescenti. Stiti voi unde gasesc acesti ochelari? Am vazut o fata cu ochelari asa dar nu am apucat sa o intreb. MS mult :X

6 răspunsuri:
| MeGhosta a răspuns:

Mie imi spui.eu sunt obsedat dupa cei de la ray ban wayfarer laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu dpp Pinhole=p~ ador ochelariiiii:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Puteti comanda acum ochelarii de soare Shutter Shades la pretul de doar 28 RON de pe Femme Boutique"-am gasit asta pe un sitehee hee sper sa-ti fie de folos daca inca mai vrei ochelarii happy

| Mirabela_6911 a răspuns:

In New Yorker am vazut. Succes:*