| anonim_4396 a întrebat:

La ce magazin online e black friday prima data, adică la care începe mai repede...și când? Perioada?

3 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

... e vrăjeală, dacă ai bani poți să cumperi când vrei, adică nu se merită să aştepți pentru nişte reduceri care nu vor exista.

Uite, facem pariu, ce vrei să-ți cumperi? Caută acum produsul şi fa o poză ca să ți minte ce preț are acum şi după să te uiți ce preț are de black friday.

Legat strict de întrebare... nu ştiu dar e foarte posibil ca peste tot să înceapă la aceeaşi oră, adică în ziua de vineri, la ora 00:00

suntserios
| suntserios a răspuns:

La eMAG e in fiecare zi o prosteala din asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

De fapt, la eMAG niciodata nu scade și nu crește nimic, dacă stai să urmărești.
Când pretul e mai mare, aproape mereu, e un voucher de reducere activ în contul de client.
Când prețul scade, adică când zic ei că e FlashDeal, voucherul nu mai e activ