| wolfves a întrebat:

La ce magazine de incaltaminte pot sa gasesc si eu marimea 35 la adulti?
Repet, la adulti, NU la copii.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu prea gasesti.Si eu sunt mica la picior, de la copii port 35 de la adulti port 34 dar nu prea gasesc.
Incearca la Deichmann ca poate gasesti ceva ce par de adulti macar si in CCC mai sunt dar sunt cam de proasta calitate unele unele incaltaminte.Nu stiu ce magazine mai ai tu prin oras dar incearca si prin altele mai mici ca poate ai noroc.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La toate magazinele se poate sa aiba 35 la anumite perechi, nu poti individualiza. Incearca pe net, e mai usor de gasit ca setezi direct marimea si iti arata din start ce au. Alege magazine unde e ok politica de retur ca in caz de nu-ti vin bine sa le poti returna

| Holiday a răspuns:

Office

| Dalmore a răspuns:

Dama?

| Predan_Davidmarian_1997 a răspuns:

La Deichmann ai cele mai mari sanse dar nu sunt sigur.