| FrumusikaDienutza a întrebat:

La ce magazine pot gasi si eu niste bluze misto si mai interesante pentru fete de 10/11 ani. Cine imi da raspuns corect il pun ca "raspuns castigator".

7 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Depinde unde locuiesti. La mine gaseti haine frumoase pentru copii de 11-12 ani la PPT, Iris, Chic Pitic etc.
Sunt multe.

| costan a răspuns:

Posibil sa gasesti aici ce cauti: http://cumpara-haine-online.com/

| Seba_Seby_1995 a răspuns:

Takko,C&A,H&M...cam de aici ma imbrac eu sunt si de baieti si de fete. Sper ca te-am ajutatwinking

| REZISTANCE a răspuns:

Pallaas,Carrefour ERA(TEX), Iulius mall, moldova mall

| AdryTheBest a răspuns (pentru REZISTANCE):

Uite cateva: H&M, C&A, Takko, Stradivarius si daca esti mai indrazneata, de ce nu, New Yorker...
La unele din magazine nu sunt raioane de copii (New Yorker, Stradivarius), dar poti sa iei haine de la adulti la cea mai mica marime XS. Sper ca te-am ajutat! happy

| Ketaminne a răspuns:

La un magazin de copii