| JetBlueJet a întrebat:

La ce pret ar ajunge un Iphone 7 Plus de Black Friday?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca va fi in promotiile de Black Friday, e prea nou pe piata

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde, poate fi si la acelasi, stii cum mai fac magazinele. Trebuie sa vezi ce pret are acum si sa il compari cu cel de la black friday ca sa vezi daca chiar a scazut.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Ar trebui sa scada cam cu 300-500 lei.

| CezaraEM a răspuns:

Eu l-am vazut in Carrefour cu 3499lei!

| JetBlueJet explică (pentru CezaraEM):

Pfoai ce pret fata de cel din magazinele online de 5.000 de lei

| CezaraEM a răspuns (pentru JetBlueJet):

WOW!
Da, este diferenta mare, stiu! Du-te la un Carrefour, e ieftin fata de ceea ce ai vazut tu online! E altceva cand il vezi cu ochii tai, il testezi...eu asa as face!

| Gabriela_Vanessa_1968 a răspuns:

769$-969$

| Gabriela_Vanessa_1968 a răspuns:

$769-$969