| Expressions a întrebat:

La Deichmann sunt pantofi sport Nike, Adidas etc. la preturi destul de mici (~250 lei). Intrebarea e: sunt de calitate, originali sau sunt contrafacuti?

5 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Eu personal nu iti recomand produsele de la Deichmann.

Tot ce vreau de firma gasesc pe http://bit.ly/originals1 si sunt 100% originale.

| didoyeneas a răspuns:

E foarte uşor sa te uiti la eticheta lor. Sunt doua tari in care se fabrica originali(cel putin doar doua scrie pe etichete) Vietnam si Indonezia parca, nu mai stiu exact, si ar trebui sa aiba si codul acela patrat, care semnifica ca sunt originali.

| DanielfRO a răspuns:

Majoritatea sunt originali. Cel mai bine este să te uiţi tu cu ochii tăi pe eticheta lor şi îţi vei da seama.

| Creatza1986 a răspuns:

Majoritatea DA!

| BatmanD a răspuns:

Da, sunt de calitate originali, eu imi cumpar aproape tot timpul papuci de acolo si ma tin mult.