| Ion_Geanina_1999 a întrebat:

La PetShop-ul din Carrefour Băneasa găsesc culcuș pentru pisici?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti face culcusul de pisici in mod traditional: dintr-o cutie de carton ("de pantofi"), pe care pui ceva material textil (o bucata taiata dintr-o haina stricata).

Nu te costa bani, doar cateva minute de "lucru", pe care-l poti face de dragul animalului "iubit".

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, dar poti cauta numarul lor pe google si îi suni, dar e greu asa ceva, mai bine intrebi aici ca sunt care stiu.

| udrescuf a răspuns:

Nu cred cau au asa ceva fiind pet shop, dar poti cumpara uul din mall.