| Mari2015 a întrebat:

LA scoala am facut o tombola de craciun si trebuie sa-i dau cadou unei fete! imi puteti spune ce i-as putea lua?

Răspuns Câştigător
| Wokez a răspuns:

O esarfa
si ieftin si usor de gasit

3 răspunsuri:
| cristina1999 a răspuns:

Pai daca tot vine frigul ii poti cumpara un set sau separat caciulita, manusi, fular, o fotografie in rama cu voi doua, crema de maini sau corp, luciu de buze, produse de machiaj ori bijuterii.Depinde si de buget.Succes!

| Mari2015 explică (pentru cristina1999):

MErsi mult! As fi vrut sa-ti dau tie funda dar i-am dato altuia! Thanks oricum!