| Elenaaaaaa a întrebat:

LIzyStore.ro este un site serios? Sau dau teapa? Ca au produse frumoase si as vrea sa imi comand dar imi este frica.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Una e cand incerci o haina alta e cand cumperi online, nu stiu daca e serios

| Azµre a răspuns:

Atâta timp cât plata se face la livrare nu vâd care e problema...

| Vix999 a răspuns:

Pai avand in vedere ca la majoritatea magazinelor online, plata se face in momentul in care primesti produsele...nu vad ce teapa ai putea sa iti iei. In cel mai rau caz sa nu iti vina comanda si atat...