| AlexStefan1 a întrebat:

M-am inscris la Newsletter-ul de la H&M, cum profit de acel 10% discount?

1 răspuns:
| darkcynical232 a răspuns:

A trecut ceva timp de cand m-am abonat la newsletter-ul lor...
Ar trebui sa primesti un e-mail cu un cod (mai lung) valabil( 7 zile sau o luna... uite ca nu mai stiu).
Iti alegi ce haine vrei, le pui in cos si accesezi pagina "cos de cumparaturi". Incearca sa pui codul in casuta din dreapta unde specifica cod de reducere.
Daca nu functioneaza acea casuta, apesi butonul "continua la pagina de finalizare a comenzii". Acolo iti vei completa adresa de livrare, modalitatea de plata si ar trebui sa vezi si din nou un chenar unde de indeamna sa pui codul de reducere.