| Mihai198 a întrebat:

Ma pot duce in magazinul celor de la eMAG si sa cumpar ce am de cumparat de acolo in loc sa le comand de pe site?

Răspuns Câştigător
| Andone_Allexy_1998 a răspuns:

Da,se poate, asa cum si la pcgarage exista site si magazin, asa si la Emag exista, se poate happy

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca au pe stoc in momentul ala, daca nu iti fac ei comanda si fie o ridici tu in alta zi, fie vine acasa

| Jipa95 a răspuns:

Da normal.

| valentingb a răspuns:

Sigur că da, poți. Poți și să testezi produsele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu. Ei nu au toate acele obiecte in magazinul eMag. Din acest motiv, cel mai probabil te vei duce, vei spune ce doresti si ei vor aduce produsul din depozit si il vei ridica de la ei din magazin dupa 2-3 zile lucratoare.

O zi placuta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cumpara direct din magazin, numai cu o singura conditie: sa aiba produsul in stoc. Altfel va trebui sa astepti maxim doua zile pana il va aduce de la furnizor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi bag picioarele in el de eMAG ca vand numai chilipiluri. Iti sunt trimise zgariate, lovite, indoite... Emag este cea mai mare hotie, iar la garantie bataie de joc. Iar preturile nu sunt chiar asa de mici cum cred unii. Nu stiu de ce va inghesuiti cu totii ca ieftine gasiti si la Altex, Flanco, MediaGalaxy... De multe ori am vazut in Altex mai ieftin decat la eMAG.

| PeFuga a răspuns:

Daca au pe stoc ce vrei tu, da!

| ombladon112 a răspuns:

Iti recomand mai intai sa faci comanda in magazin cu livrare in showroom ca sa fii sigur ca e disponibil produsul pe care il vrei. Intra aici http://bit.ly/eMagBlackFriday

| catalolita a răspuns:

Da