| Reddfox a întrebat:

Macar anul asta o sa fie pe bune Black Friday? (Macar 40% laughing )

7 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Sa speram happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur, si sper ca ai golit sufrageria si garajul, sa incapa toata lista de cumparaturi.

| RAY a răspuns:

Nu cred asa ceva, cel putin eu anul trecut tot asa visam si am fost dezamagit

| Legion7X a răspuns:

Black Friday poate este în America de se omoară oamenii prin magazine nu în România.
Eu cred că ei de fapt cresc prețurile apoi le prezintă ca fiind reduse însă prețul va fi tot același anterior
Îmi aduc aminte că am cumpărat un TV de black friday și nu am avut cine știe ce reducere decât 200 lei.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred!

| marimarya a răspuns:

Http://bit.ly/BlackFriday-EMAG deja au aparut ofertele, undele sunt pe bune altele nu