| heddy10 a întrebat:

Magazinul NORAUTO este de incredere? Am gasit acolo niste difuzoare extrem de ieftine de la un brand consacrat (200 de lei, in conditiile in care de regula mai ieftin de 350 nu le gasesti). Ma gandeam ca la banii astia sa nu fie vreo teapa chiar daca le-am dat mail si mi-au confirmat ca produsele sunt originale.

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice e ieftin isi are motivul, calitatea e scumpa

| heddy10 explică (pentru mgtow):

Da dar eu intrebam mai mult in ideea ca poate stie cineva sa imi zica cat de serios e acest magazin, nu cat de calitative sunt difuzoarele laughing

| mgtow a răspuns (pentru heddy10):

La garantie sant seriosi e reprezentanta franceza