| Adry05 a întrebat:

Mai am o saptamana pana expira abonamentul Netflix pe luna asta, daca opresc plata, pot sa-l mai folosesc saptamana asta sau nu mai pot accesa deloc contul?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Netflix vrea sa te contrazica... da ce stiu ei

What happens if I cancel Netflix early?
If you cancel early, you can continue to watch Netflix until your account automatically closes at the end of your current billing period — even if you're on a free trial.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

| Adry05 explică (pentru RAY):

Ce nu? laughing

| suntserios a răspuns (pentru Adry05):

A vrut si el sa contrazica Netflixul

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Am urmat turma, ce sa faci, in orice caz te sfatuiesc sa continui ca merita e ieftin

| Adry05 explică (pentru RAY):

Vreau sa-l inchid momentan ca vreau sa incerc HBO go, pe Netflix nu mai prea gasesc nimic, nu renunt de tot, doar o perioada, poate mai si adauga ceva bun pana revin

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Pentru jocurile tronului banuiesc ca in rest totul gasesti pe net totul

| Adry05 explică (pentru RAY):

Nu, l-am terminat de mult.

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Tot o luna stai si acolo?

| Adry05 explică (pentru RAY):

Asa e, imi pare rau ca fac ce vreau cu banii mei, ar trebui sa-ti dau socoteala cat stau pe fiecare aplicatie ca in niciun caz nu e fix problema mea

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Libertatea de a nu fi iubita mea

| GolopențaAdrian a răspuns:

Nu vei mai putea accesa contul

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru suntserios):

Bine daca vor sa ma contrazica

| suntserios a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Netflix vrea sa te contrazica... da ce stiu ei

What happens if I cancel Netflix early?
If you cancel early, you can continue to watch Netflix until your account automatically closes at the end of your current billing period — even if you're on a free trial.