| anonim_4396 a întrebat:

Maine îmi va veni un colet de la fan. Voi fi la școală pana la 13 și cred că va sosi coletul până în 13. Ce pot face.....luni voi primi, cred, Nr tel al curierului. Să îi dau mesaj in pauza sa.vina la 13?

Dacă îl duce la sediu...am nevoie de un act de identitate că să îl ridic, adică doar CNP că am 12 ani,? ....va rog răspundeți sunt disperat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cand curierul iti da telefon roaga-l sati aduca pachetul la domiciliu, la ora cand poti fi acasa si sa ai certificatul de nastere.