| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

Maine merg la ziua unui coleg... ce as putea sa ii cumpar pana in 50 de lei. El este pasionat de calculatoare, jocuri(gen sims), filme video gen avatar...

7 răspunsuri:
| Logout a răspuns:

Un film sau un joc laughing nu e mai mult de 200 de mii. simsu` e 1 mil da` thinking i`ai si tu un film. o comediehee hee saaau daca esti prietena buna cu el fa-i o rama si pune o poza frum cu voi 2 happy

| AlExUtZa380 a răspuns:

Draga, eu cred ca ii poti lua un DVD cu filmul twilight de exemplu sau chiar avatar(sper sa nu-l enerveze faptul ca l-a mai vazutbig grin). Dar sa stii ca ziua unui prieten nu consta numai in cadouri cumparate ii poti face chiar si o felicitare draguta unde sa scrii ceva mai original, adica sa-l impresionezi, nu stiu exact personalitatea lui ca sa stiu ce i s-ar potrivi. Oricum ma bucur ca ti-am fost de ajutor! Pe curand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta cumpara, un joc, un film, ceva pentru calculator...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cati ani are... daca are poeste 10 ani poti sa-i cumperi filme, gen wall-e, de comedie sau altceva, un joc, crazy taxi, sau ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de pare ca nu trebuie neaparat sa-i cumperi jocuri, filme sau alte chesti legate de calculator, poate ar trebui sa-i cumperi ceva amuzant, cum ar fi o jucarie, sau un tricou super, cu imprimeuri, sau ai putea sa-i faci cadou o sapca pe care sa o personalizezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca epasionat de aclculatoare e putin probabil sa reusesti sa-l impresionezi. Cumpara-i una din urmatoarele: o carte, un set de pixuri, o busola, o clepsidra, un album de arta, un fular, un fes, manusi.

| boooooring a răspuns:

Filme si jocuri nu ai de ce sa-i cumperi pentru ca si el le poate descarca foarte usor de pe internet. Ai putea sa-i cumperi un bilet la un film preferat sau la echipa de fotbal(baschet, handbal)