| Zsolt15 a întrebat:

Mama mea as vrea sa isi cumpere o trotineta electrica,nu locuim intr-un oras mare extrem de aglomerat dar ea vrea sa mearga la servici asa, noi am vazut barbati care sa mearga pe trotineta in alt oras dar niciodata femei, este ok?
Mama vrea acest model:
https://online.auchan.ro/......m/p/643958

Ceva mai bun la acest pret, am vazut ca buhnici a postat ceva dar e mai scump, iar e-tow e si el scump..doar in acelasi pret vrea, si inca ceva, merge si in ploaie?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Care e problema? Dacă vrea sa-si cumpere trotineta să-și cumpere. Cui ii pasa de preferințele altora?
Merge și prin ploaie, important este sa fie încărcată bateria.

| Zsolt15 explică (pentru Lioana):

Nu e nimic, eu vreau ca ea sa cumpere, ea nu vroia din cauza ca nu vazuse alte femei pe trotineta

| Lioana a răspuns (pentru Zsolt15):

Poate toate gândesc la fel. Dacă va fi ea prima o vor urma și altele.