| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Merge sa porti ceas cu trening?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Unul sport evetual... Altfel arata naspa

| anonimg a răspuns:

Sunt ceasuri elegante care merg numai la costum sau la o ținută casual; alte ceasuri sunt de tip sport și pot fi luate la sala de sport fără să ne facem de rușine ca le purtăm.
De exemplu,, un astfel de ceas nu-l putem lua la sala de sport sau când mergem cu bicicleta: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/......ps?/images
Poți căuta pe google "ceasuri elegante" și apoi "ceasuri sport", și vei vedea categoria din care face parte ceasul tău.
Da, mai există o a treia categorie de ceasuri care poate fi purtata la orice ținută: atât la costum cât și casual si sportiv.

Mai multe detalii poți găsi aici: http://www.stilmasculin.ro/......la-tinuta/

| gabicoo a răspuns:

Da merge!
Dar să fie cât mai mare și e musai să-l porți asortat cu un lanț cât mai gros purtat la gât.
Se știe!
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

Ce prost esti, sunt ceasuri cu gps, sau cu bareta de-aia care se prinde pe piept, si iti arata pulsul.
La sala in ce te duci imbracat? in costum? sau la alergat.
Asta pentru cui ii pasa. Eu am purtat si ceas normal cu bratara de metal, sau unul mai de camasa asa. Important e sa nu dai un **** pe ce cred altii. happy

| Ineys a răspuns:

Da, de ce nu? N-ai voie sa stii cat e ceasul daca n-ai costum?

| GirlOnline81 a răspuns:

Sigur ca da, dar sa fie unul sport.

Răspuns utilizator avertizat
| debarasator63 a răspuns:

Da, ia-ti un smartwatch, gasesti unul la preturi decente. Uite aici:
https://ceas-smartwatch-accesoriu-ceas-smartwatch.compari.ro/