| rememberme22124 a întrebat:

Mi-a cumparat soramea o bluza si vreau sa stiu si eu e de baieti sau de fete? Multumesc de ajutor.

Poze bluza :
http://imageshack.us/photo/mai-images/827/spa2968.jpg/
http://imageshack.us/photo/mai-images/585/spa2969.jpg/

Răspuns Câştigător
| Cruciades a răspuns:

Bluza aia este chiar si de baiat si de fata daca esti mai baietoasa poti sa o porti linistita dar daca esti fata calumea ai putea sa o accesorizezi ca un stil de strada big grin nu stiu cu o curea niste blugi mai stramti si mai gasesti ubig grin

6 răspunsuri:
| gazza01 a răspuns:

E d baiat wa laughing) ce fata normala la cap ar purta bluza aia? I don't want to see

| CristinaCrisy a răspuns:

E de fata

| Robeee a răspuns:

O VREAU!
Deci daca nu o porti so mi-o dai mieee! [glm]
E super faina!

| joane a răspuns:

De fapt ii pentru ambele tongue
adica si un baiat poate sa o poarte dar si o fata dar mai mult un baiat dc nu esti baietoasa

| Ner0 a răspuns:

Pentru baiat dar cum are fond albb...ar fi si unisex

| NOKIA234 a răspuns:

E de baiat!