| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am comandat ceva de pe un site, iar când intru îmi arată rezumatul comenzii și îmi spune că e în curs de procesare. Când am trimis comanda, scria că trebuie să intru pe mail ca să confirm, dar mi-am uitat parola. Dar totuși, mi-am lăsat și numărul de telefon, credeți că mă vor contacta pe telefon?

Răspuns Câştigător
| Personna a răspuns:

Buna. Daca nu poti confirma comanda intrand pe mail, vanzatorii vor considera ca acea comanda nu a fost efectuata de o persoana, ci de un robot/program, ceea ce inseamna spaming. Ai putea sa-i contactezi tu si sa o confirmi telefonic, daca ai si numarul/id-ul comenzii cu atat mai bine. Sper ca te-am ajutat! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Personna):

Mi-am schimbat adresa, sper să primesc acum. Mersi! happy

| Personna a răspuns (pentru anonim_4396):

Npc! big grin