| Emma3011 a întrebat:

Mi-am cum parat un ghiozdan new friends din Jumbo ăla cu cablu USB incorporat dar nu știu cum sa îl folosesc adică nu mi se încarcă telefomul. Ştiu ca are un cablu în interior care cred se conecteaza la încărcător și așa se încarcă și după aceea în partea în care se încarcă telefonul baci mufa dar mufaie nu mI se încarcă. Face contact bun dar nu știu. Îmi spune și mufaie cineva care are acest ghiozdan de ce nu mi se încarcă?
P.S. L-Am lăsat la încărcat vreo trei ore nu știu exact ava timp sa se incarce.

1 răspuns:
| Boboc_Alexa_1997 a răspuns:

DC nu ți-ai luat cv normal serios e inutil