| ioanacoruga4567 a întrebat:

Mi-am cumpărat de pe site-ul Office Shoes care se găsește și în mall, o pereche de New Balance 574, avea reducere 50% și am dat pe ei 150 de lei. Când mi-au venit m-am uitat pe ei foarte atent și chiar par originali, dar când m-am uitat pe limba scria Made in China, asta înseamnă oare că nu sunt originali?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,si originali tot in China se face, cum sa iti explic nike vinde licente iar anumite firme fac adiasi nike dar la o calitate inferioara, eu am 250 de euro acum 2 ani pe originali, la hervis era 100 de euro dar de calitate inferioara, daca vrei original cumperi de la nike, asa hervis sau alte magazine cumpara licente

| nojudgements a răspuns:

Eu mi am luat din Germania o pereche de papuci adidas, am dat 80 de euro pe ei, la reducere, iar cand m-am uitat acasa scria made in china pe ei, si par originali. Nu știu ce sa zic, si eu stau in dubii