| Gumalamanaazecea a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de blugi asemanatori cu acestia http://starshiners.com/ro/jeansi-pantaloni/jeans-true-lo ve-blue
cum as putea sa-mi fac "taieturile" alea pe picior? am doar 2 mici, abia se vad, si as vrea mai multe. Nu vreau sa ii tai sa se vada pielea, doar sa se vada acele urme, nu stiu cum sa le zic.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Cu şmirghel. Tai o bucată mică şi freci zona, cu grijă. Poţi să te foloseşti şi de o forfecuţă pentru a scăpa de aţele care mai ies din pantaloni.

2 răspunsuri:
| SweetCristina a răspuns:

Eu as zice sai lesi asa cum sunt pentru ca asa ii vei strica! Poi ii tai tu in ce forma vrei tu dar va trebui sa fi foarte atenta sa daca nu ti vei strica si apoi ai dat banii de-a geaba pe ei.

| AndreAndra a răspuns:

Eu iti zic sa-i lasi asa...ca sunt superbi!