| cristina245 a întrebat:

Mi-am luat o pereche de adidasi, dar acum daupa cateva purtari mi-am dat seama ca imi sunt largi, pot face ceva ca sa se mai stramteze. stiu ca pielea se largeste nu se stramteazasad

Răspuns Câştigător
| gabytza92_2681 a răspuns:

Buna.Si eu am patit asa cu adidasi si i-am bagat la masina si mi s-au stramtat. incearca

3 răspunsuri:
| coxx a răspuns:

Pai da de obicei, din piele nu prea mg dar cum si hainele se stramteaza in masina de spalat ( la temperaturii destul de ridugate ) s-ar putea sa mg, dar nu bag mana in foc pentru piele.
succes
funda?

| ioanafunditza a răspuns:

Ce intrebare dar nu stiu bagai la masina

| cristina245 explică:

Ce-i cu intrebarea? greseala mea, stiu ca la spalat se stramteaza, dar dupa cateva purtari se largesc.multumesc