| Varanudormi a întrebat:

Mi-am luat un ps4 pro de la altex, dar imi puteti spune care hartie ar trebuie sa fie garantia? Am bonu fiscal si factura. In rest nu an primit nimic asa cum am primit la televizor o hartie pe care scrie garantie

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate e în cutia produsului. Ai verificat? Dacă nu, cere una de la magazin.

| Wr3nch a răspuns:

Citeste atent bonul. Eu am luat de la Media Galaxy (aceiasi firma, alt nume) si pe bon mentiona ca e dovada de garantie.