| BeatTheASS1234 a întrebat:

Mi s-a ars cuptorul cu microunde și ma uitam sa iau altul, niște recomandări pana în 400 de lei?

6 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu este sănătoasă mâncarea gătită sau încălzită la cuptorul cu microunde.In Rusia din cate am citit eu este interzisa comercializarea lor inca din anii 1970. Cuptorul electric este recomandat. Si nici nu consuma mult curent electric.Si este si mai lesne, sub 400 lei.

| BeatTheASS1234 explică (pentru TamplaruAnisoara):

Un link către unul?

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru BeatTheASS1234):

Se găsește pe eMag, am intrat si sunt si inca la reducere. Nu vreau sa te influențez, pentru ca eu nu am cuptor electric dar vreau si eu sa îmi cumpăr pentru la iarna. Am văzut luna trecuta la sora mea Cuptor electric Albatros cu doua plite si mi-a spus ca este foarte bun, este fabricat in Romania si pe lângă cuptor avea si doua plite la care se poate regla trmperatura ca si la cuptor. Ea l-a luat din magazin de la Cluj.

| andreialinangh2003 a răspuns:

Https://altex.ro/......23F301TAK/
Foarte bun, îl am de 2 luni și își merită banii!