| BCătălin91 a întrebat:

No seara buna tuturor. Nu stiu de va mai aduceti aminte de sucul ala Fanta Exotic de prin anii 2000 - 2010. Vad ca a disparut de pe piata in ultimii ani. Sincer eu chiar il adoram. Stiti cumva sucuri diverse de pe la noi care sa se apropie cat de cat de acel gust pe care il avea Fanta Exotic?

3 răspunsuri:
| Shimozukushiki a răspuns:

După cum văd, sunt o grămadă de produse calumea care dispar, și fix: CULMEA, alea care îți plac cel mai mult, știu și eu câteva produse care chiar îmi plăceau (unele probabil am și uitat de ele) și nu înțeleg de ce dispar dacă se cumpără.

| BCătălin91 explică (pentru Shimozukushiki):

Da sunt foarte multe. Pe langa acest Fanta Exotic, mai era in trecut acel Mirinda de mere verzi, a fost scos de pe piata. 7UP Ice cel cu lamaie si menta la fel a fost scos si el. E pacat erau sucuri chiar bune.

| aADI a răspuns:

Testează câteva care crezi tu și aia e...