| sk8punk a întrebat:

Nokia 6288 sau Samsung e2121b?
Care si de ce?

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Nokia 6288 mai mult ca sigur. Samsung e2121b are un prieten iar semnalul lui nu e un punct forte, bluetoothul, pozele, deci cel mai bine mergi pe Nokia. Te-ai putea orienta spre un Nokia care inca e in magazine, si il poti lua de nou, nu am o parere prea buna de telefoanele luate sh, de pe net. happy INtereseaza-te si de un Nokia 5610 xpress music sau un N95. Pa pa!

| benny a răspuns:

Doua telefoane total diferite si nu cred ca le vei mai gasi in magazin poate sh, dar daca ar fi sa aleg as alege Nokia 6288

| SloOpY a răspuns:

Samsung`ul mie una nu`mi place, intr`adevar poti juca fotbal cu el laughing. Nu are bluetooth. Eu siner as merge pe Nokia.winking

| theotheodora a răspuns:

In tradevar Nokia arata si mai bine si crede-ma a avut bunicamea si e mai bun

| denyss99 a răspuns:

Eu prefer Nokia pentru ca samsungurile se strik repede
eu am Nokia 2730 de 3 ani jumatate si merge perfect e rezistent si la apa si la cazaturi. si am un Samsung de 1 an si deja nu mai merge.dar ar fi totusi mai bine sa-ti iei un telefon fara saniuta.
ma bucur daca te-am ajutat.