| GGeanina1978 a întrebat:

Nu imi mai apar anunturile de pe olx decat cele promovate, pe telefon apar toate, este din calculator sau de la ei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și-au schimbat tactica, nu mai poți vedea decât anunțurile promovate dacă ai AdBlock activ. Ca să vezi toate anunțurile, click dreapta pe pictograma AdBlock din dreapta sus a browser-ului și pauzează-l (de câte ori redeschizi browser-ul se reactivează automat și-l pauzezi din nou), apoi probabil trebuie să-i dai un refresh la pagină și-ți arată toate anunțurile.
Cei de la OLX au făcut chestia asta ca să la vezi reclamele că grosul banilor de aici le vine, nu din anunțurile promovate (care reprezintă sub 1% din totalul anunțurilor).

| Ironwin a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, am dezactivat adblock pe OLX si functioneaza bine acum.

| ee a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica au devenit mai nesimtiti...

| GGeanina1978 explică (pentru anonim_4396):

Am dezactivat de prima data dar nu dadusem refresh...

| ee a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai gasit o varianta de a bloca numai reclamele pe olx?

| Tudorescu_Răzvan_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uregnt...unde se află AdBlock-ul acesta?

12 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Sigur de la ei, am aceeasi problema cu tine, nu vad nici-un anunt nepromovat chiar daca sunt logat sau nu.

| ee a răspuns:

Am gasit trebuie bifat toggle cosmetic! la addblock, iconita in forma de ochi!

| Tiger7777 a răspuns:

De la ei, este o eroare de moment, incearca peste o ora doua va merge funda?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Tiger7777):

Habar nu ai dar vrei funda.

| CocoCosty2000 a răspuns:

Dela ine poate nu iti mai incarca caluclatorul/laptopul/telefonul toate anunturile
sau ai selectat tu ce anunturi sa iti apara

| Alexx155 a răspuns:

Probabil asa l.ai setat tu din greseala, e din calculator

| Harhas_Gabriel_1978 a răspuns:

Cei mai mari obositi.dau anunt promovat care se reinoieste automat la 3 zile si de fapt e doar data schimbata restul nimic..au devenit niste hoti si niste obositi...degiaba dai bani ca tot ultimul din lista de promovate esti