| pmarius550 a întrebat:

Nu stiti unde as putea gasi Monster Energy Drink in Targu Mures? >.<
Cel care raspunde bine si repede are FUNDA!

2 răspunsuri:
| lucian007 a răspuns:

Salut am gasit eu pe www.cumparaturifarastres.ro dar mi s-a parut destul de scum adica...8 lei doza si 14 lei transportu deci nu cred ca se merita pentru un suc...si pe okazii sunt dar in cei de acolo nu
poti avea foarte mare incredere

| aria4 a răspuns:

Nu se gaseste inca de cumparat pe piata din Romania chiar daca au sponsorizat cateva evenimente mari (Drift Grand Prix Romania si Street Heroes) unde au putut fi cumparate produsele lor.