| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Nu stiu ce rochie sa port de revelion thinking
ma gandeam poate imi dati niste site-uri cu rochii :3
care sa fie foarte frumoase si "sexy "hee hee eu nu
am gasit pe net ceva care sa imi placa sad
fundita happy +as vrea daca se poate ceva cu paiete :3

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si chiar iti imaginezi ca, daca faci comanda azi, duminica, ajunge rochia la tine pana marti?
Mai bine deschide sifonierul si vezi ce gasesti pe acolo; e mai sigur.

| ElenaSA a răspuns:

Am vazut ca se poarte rochiile scurte. Sa te feresti de cele cu maneci din dantela si cu paiete.Altfel, daca te duci undeva vei constata ca sunt multe imbraca asa.Vezi fi in uniforma.

| alin334 a răspuns:

Părerea mea e ca poti sa mergi si n lenjerie, nu cred ca se supăra cineva laughing

| 010123 a răspuns:

Http://www.wildfashion.ro/rochii?gclid=COXL7ZmG1rsCFctb3godd2EALQ
Mie mi-a placut rochia animal print.

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Gasesti cateva rochii de Revelion 2015 si pe http://www.buzzmag.ro/rochii-pentru-revelionul-2014-2015-online/ cred ca ai de unde alege, am vazut ca sunt modele diverse.