| Cameron a întrebat:

Nu stiu numele acestui parfum este pentru cineva important, imi poate spune cineva marca modelului? Unicul indiciu pe care il pot da ii ca are 100 de ml
http://imgur.com/4HJoZhn

1 răspuns:
| Vinsieu a răspuns:

Forma sticlei nu spune nimic. Am vazut parfumuri diferite ambalate la fel. Evident, nu din cele foarte scumpe care au marca proprie chiar si la ambalaj.
Incearca prin hipermarket-uri sau prin magazinele gen 3, 50 (parca am vazut ceva asemanator). Va trebui sa le mirosi pe fiecare ca sa gasesti parfumul.